Засідання робочої групи з питань вивчення стану водопостачання та водовідведення Новоград-Волинської міської ТГ

26 Березня 2021, 17:55

Під керівництвом заступника міського голови Віталія Якубова відбулося засідання робочої групи з питань вивчення стану водопостачання та водовідведення Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Робоча група була створена розпорядженням міського голови № 23 «Про створення робочої групи з питань вивчення стану водопостачання та водовідведення Новоград-Волинської міської територіальної громади» від 04.02.2021. Її основна мета полягає в окреслені ситуації щодо стану водопостачання та водовідведення, якості питної води, очищення питного водозабору міста Новограда-Волинського та забезпечення населення питною водою з альтернативних джерел.

Під час засідання заслухали членів робочої групи щодо стану водопостачання та водовідведення, проблеми, які наразі є та пропозиції по їх вирішенню. Обговорили досвід інших міст та країн у цьому питанні, та можливості його адаптації під проблеми нашої громади.

Віталій Якубов зазначив: «Наразі у нашій громаді проблема з водопостачання та водовідведення актуальна, оскільки міська водопровідна мережа застаріла і на сьогодні потребує оновлення та удосконалення, відповідно до нових вимог та потреб. Основна мета нашої роботи полягає у прорахуванні всіх кроків на 10-15 років уперед, а в подальшому на 40-45 для того, щоб проблема з водою глобально не постала перед нашими нащадками».

На наступне засідання члени робочої групи напрацюють свої пропозиції, які будуть обговорені та оцінені у можливості реалізації у нашій громаді.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія