Засідання студії членів місцевого осередку Асоціації працівників дошкільної освіти

11 Лютого 2019, 20:44

7 лютого 2019 року на базі інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради було проведено засідання студії членів місцевого осередку Асоціації працівників дошкільної освіти. 

Голова осередку Тесленко О. В. ознайомила учасників засідання зі звітом Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» про результати діяльності у 2018 році. Звернула увагу на великий спектр заходів від Асоціації для різних категорії педагогів закладів дошкільної освіти, а саме: «Освітня паралель» для методистів РМЦ, управлінців; Всеукраїнська Школа вихователя-методиста «Мето ПростіР» для вихователів-методистів; «Психологічна студія» для практичних психологів; Студія «Методичний конструктор» для вихователів; «Музична вітальня» для музичних керівників; Школа медсестринства для медичних сестер; для інструкторів з фізичної культури; обмін досвідом «Реабілітація дітей з особливими освітніми потребами»; «Літня школа для дорослих»; вебінари та семінари на актуальні теми та багато ін.Було здійснено аналіз результативності участі членів Асоціації у заходах ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Окрім цього, свої творчі звіти про участь узаходах студійці презентували своїм колегам. Ділилися набутим досвідом та незабутніми враженнями від навчання та спілкування зі справжніми професіоналами своєї справи.

На завершення заходу голова осередку ознайомила присутніх із планом діяльності Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» на 2019 рік. Склали перспективний план учасників запропонованих заходів.

Дякуємо всім за активну співпрацю й творче спілкування!

 

Чат-бот Гаряча лінія