Заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма відвідав Звягель

24 Березня 2023, 13:26

22 березня заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма з робочим візитом відвідав місто Звягель.
Візит розпочався із відвідування медичного фахового коледжу Житомирської обласної ради. Під час зустрічі з керівницею закладу Оленою Солодовник заступник голови обласної ради обговорив питання щодо організації освітнього процесу в умовах воєнного стану та питання подальшого розвитку коледжу. Також Володимир Ширма ознайомився з матеріально-технічною базою закладу освіти та поспілкувався зі студентами.
Далі заступник голови обласної ради взяв участь у засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення Звягельської районної ради.
На комісії Володимир Ширма вручив Почесну грамоту обласної ради командиру добровольчого формування, депутату Звягельської районної ради Миколі Іванюку за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву та громадську позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району та з нагоди 70-річчя від дня народження.
У ході роботи засідання Володимир Ширма долучився до обговорення питання, яке профільна комісія вирішила розглянути в стінах приміщення, де раніше функціонувало КНП «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради. Мова йшла про збереження соціально значущої діяльності та орієнтованості на потреби дітей та жінок на базі цього майнового комплексу. Голова профільної комісії Наталія Нагорна висловила пропозицію створити тут Кризовий центр для жінок і дітей, які потрапили в складні життєві обставини.
Також Володимир Ширма заслухав ще одну думку від представників Звягельської міської ради щодо подальшого використання майнового комплексу. Секретар міськради Оксана Гвозденко зазначила, що на базі колишнього будинку дитини Звягельська міська рада хотіла б створити комунальний заклад для розміщення паліативних хворих.
Заслухавши представників Звягельської районної ради та Звягельської міської ради, Володимир Ширма зазначив, що рішення про подальше використання майнового комплексу обласна рада прийме після того, як депутати розглянуть це питання на засіданнях профільних комісій обласної ради.
Чат-бот Гаряча лінія