Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко та голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко відвідали Новоград-Волинську МТГ

2 Липня 2022, 11:13

На Житомирщині активними темпами триває підготовка до нового навчального року. Зараз головне завдання – відновити усі школи та підготувати заклади освіти до роботи в умовах воєнного часу. Саме тому найбільше уваги ми приділяємо безпеці дітей та освітян.

Завітали в один з кращих освітніх закладів Новоград-Волинської громади, який має стабільну першість за результатами всеукраїнських змагань і олімпіад – ліцей №11.

Щоб вчасно та якісно підготувати навчальний заклад до нового навчального року виділено 400 тисяч гривень. За ці кошти в школі вже почали ремонт укриття. Будівельники монтують нову систему водопостачання та водовідведення, будують санвузли. В укритті йде облаштування, облаштування навчальних аудиторій. Це дозволить захистити у разі ракетного нападу понад 800 учнів та 85 працівників закладу.

Крім того, в навчальному закладі діє «тривожна кнопка», яка працює в автоматичному режимі оповіщення. Заклад облаштовано автоматичною пожежною сигналізацією та 16 відеокамерами.

Це яскравий приклад того освітнього простору, який дозволить маленьким українцям під захистом Збройних сил України здобувати знання, попри будь-які зазіхання ворога.

 

Джерело: Facebook сторінка  голови ОВА Віталія Бунечка

Чат-бот Гаряча лінія