Заступник міського голови О.В. Гвозденко провела співбесіди з керівниками ЗНЗ міста щодо перспектив впровадження ЗУ «Про освіту

11 Жовтня 2017, 19:05

10 жовтня 2017 року, впродовж дня, заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко проводила співбесіди з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів міста щодо перспектив впровадження нового Закону України «Про освіту», який Верховна Рада України ухвалила 5 вересня. Участь у обговоренні актуального для освітян питання взяли начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Володимирівна Ващук, заступник начальника управління освіти і науки міської ради Аліна Олександрівна Табакова та юрист цього ж управління.

Під час зустрічей керівникам навчальних закладів було запропоновано сформувати власне бачення з приводу функціонування і подальшого розвитку ЗНЗ згідно з чинним законодавством, в т.ч. у плані забезпечення профільної освіти (ліцею).

Зокрема, керівникам освітянських закладів доручено організувати широке обговорення ЗУ «Про освіту» з педагогічними колективами, ознайомити батьків з новим змістом освіти, новими типами закладів освіти та системою громадського управління закладами. До кінця року, за підсумками проведених обговорень, керівники ЗНЗ мають представити свої пропозиції щодо стратегії розвитку освіти міста Новограда-Волинського.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія