Заступник міського голови Оксана Гвозденко привітала випускників ДНЗ «Вище професійне училище»

1 Липня 2019, 18:17

27 червня 2019 року у міському Палаці культури ім. Лесі Українки відбулися урочистості з нагоди випуску учнів ДНЗ «Вище професійне училище», що завершили своє навчання.

Багато теплих та щирих слів звучало цього дня на адресу випускників, їх вчителів та батьків.

Під час виступу директор навчального закладу Микола Паламарчук поділився спогадами про своїх вихованців, наголосив на їх здобутках, а також, зокрема, висловив подяку за фінансову підтримку міській владі, коли у 2016 році фінансування професійно-технічних закладів передали до місцевих бюджетів.

В свою чергу, від імені міського голови Віктора Весельського та депутатів міської ради до присутніх звернулась заступник міського голови Оксана Гвозденко, яка щиро подякувала керівництву, викладачам та майстрам виробничого навчання за плідну, творчу роботу в підготовці висококваліфікованих фахівців, за виховання молоді з високим рівнем патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави.

В урочистій атмосфері відбулось вручення дипломів. Кращих учнів було відзначено грамотами, а їхніх вчителів та батьків – подяками.

Зокрема, за високий рівень організації освітнього процесу та самовіддачу в справі навчання і виховання молоді ДНЗ «Новоград-Волинське вище професійне училище» та з нагоди завершення 2018-2019 навчального року, Оксана Василівна вручила Почесні грамоти міської ради з грошовою винагородою майстру виробничого навчання Вікторії Шпінь і викладачу інформатики та математики Тетяні Марчевській.

Подяками міського голови були нагороджені викладач будівельних матеріалів Галина Гайдайчук, викладач історії, правознавства та основ правових знань Світлана Музика і чергова по гуртожитку Тетяна Васьковська.

Перегорнулася ще одна сторінка літопису вищого професійного училища. Випускники сумуватимуть за стінами рідного навчального закладу, та життя йде вперед і вони розуміють, що потрібно зробити усе, щоб викладачі пишалися ними, а всі інші впевнилися – ДНЗ «Вище професійне училище» міста Новограда-Волинського випускає найкращих спеціалістів і бути випускником училища – почесно і престижно.

 

Чат-бот Гаряча лінія