Заступник міського голови прийняла участь у семінарі «Діяти, а не чекати». Медична реформа: досвід регіонів», який проходив у м.Києві

6 Жовтня 2017, 18:10

3 жовтня 2017 року у місті Києві відбувся семінар на тему: «Діяти, а не чекати». Медична реформа: досвід регіонів», у якому взяли участь заступник міського голови Лариса Валентинівна Шутова та начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир Романович Дутчак. Загалом у семінарі приймали участь близько 200 керівників органів місцевого самоврядування, очільників профільних структурних підрозділів виконавчих комітетів міських рад та головні лікарі місцевих лікарень з 52-х міст України. Захід проходив у рамках Міжнародної медичної виставки «Охорона здоров’я 2017» у Міжнародному Виставковому Центрі.

Відкрили семінар президент громадської організації «Клуб мерів» Володимир Удовиченко, перший віце-президент Олександр Мазурчак та модератор, лікар-організатор охорони здоров’я Олександр Мостіпан. Також варто зазначити, що на заході був присутній заступник в.о Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, який надавав вичерпні відповіді на питання, які виникали у ході обговорення.

Під час семінару-конференції розглядалися наступні питання: первинна медична допомога; аутсорсінг; державно-приватне партнерство; альтернативне використання будівель ЛПЗ; цифрові технології, інформатизація.

Дуже активною темою для обговорення була сімейна медицина та проблеми її розвитку. Лариса Шутова поділилася досвідом, а саме презентувала кроки зростання сімейної медицини у місті Новограді-Волинському.

Тож новоград-волинці під час семінару отримали багато нової інформації та повернулися із новими знаннями щодо покращення надання медичної допомоги у місті.

відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія