Затверджено персональний склад робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території громади

28 Липня 2022, 13:27

На черговому 46 засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання, що відбулося 27 липня 2022 року, затверджено персональний склад робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Новоград-Волинської міської територіальної громади та положення про робочу групу. Ознайомитись із вказаним рішенням можна ТУТ.

Робоча група – тимчасовий консультативно-дорадчий орган виконавчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Повідомлення про початок процедури створення робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Новоград-Волинської міської територіальної громади було оприлюднено на офіційному веб-порталі документів Новоград-Волинської міської ради 15 червня 2022 року за посиланням: https://bit.ly/3zEgEx9.

Про напрацювання робочої групи, обговорення загальних пріоритетів розвитку територіальної громади, визначення основних тематичних напрямів громадського обговорення щодо формування завдання для розроблення Комплексного плану буде повідомлено згодом.

 

Управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради

Чат-бот Гаряча лінія