Завершено прийом заяв на виплату одноразової матеріальної допомоги дітям захисників України

15 Вересня 2023, 10:56
Інформуємо про завершення прийому заяв на виплату одноразової матеріальної допомоги дітям захисників України.
31 серпня завершився прийом заяв на виплату одноразової допомоги у сумі 5000 грн на оздоровлення дітям учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, бойових дій у зв’язку із військовою агресією російської федерації, загиблих та зниклих безвісти Захисників і Захисниць України, осіб, які беруть участь бойових діях у зв’язку із військовою агресією російської федерації. З міського бюджету Звягельської міської територіальної громади рішенням сесії №868 від 01.06.2023 р. на цю програму було виділено 10,5 млн гривень.
За три місяці у період з 1.06 по 31.08 2023р. було опрацьовано 1651 звернення громадян та виплачено допомогу на суму 7 760 000 грн. Частину заяв було повернено через невідповідність підтверджуючих статус дитини документів.
Інформація про надання одноразової матеріальної допомоги дітям захисників України неодноразово була висвітлена на сайті міської ради, на сторінках міської ради і управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської територіальної громади у мережі Facebook, надсилалася у заклади загальної середньої освіти для поширення у групах батьків класними керівниками.
Продовжуємо знаходити шляхи і способи підтримати захисників України та їх родини з вдячністю за безпеку, відносну тишу і спокій, можливість вірити, що найближчим часом нашу країну чекає мирне майбутнє!
Разом до ПЕРЕМОГИ!

Чат-бот Гаряча лінія