Завершено роботу 45-ї сесії Новоград-Волинської міської ради

24 Липня 2020, 17:36

У зв’язку з відсутністю кворуму на пленарному засіданні 23 липня (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2693464890981211&id=1723574121303631&__tn__=-R), відповідно до розпорядження тимчасово виконувача повноважень міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко від 23.07.2020 №135(о), 24 липня відбулося друге пленарне засідання 45-ї сесії міської ради. Станом на 09:00 годину на засіданні зареєструвалось 24 з 34 депутатів міської ради.

Відтак, продовжуючи свою роботу народні обранці опрацювали питання, які залишилися нерозглянутими напередодні (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2693375207656846&id=1723574121303631&__tn__=K-R). Крім того, депутати повернулися до повторного голосування та підтримали проект рішення «Про

передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин». А також знову включили в порядок денний питання «Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської ОТГ на 2020 рік», з метою перерозподілу коштів на погашення заборгованості із заробітної плати з нарахуваннями КП міської ради «Шляхрембуд». На зазначені цілі було спрямовано 260,8 тис. грн. Попередньо слово для виступу з даного питання було надано голові трудового колективу та працівникам комунального підприємства, які вийшли до трибуни.

У ході розгляду питань порядку денного депутати погодили внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Новограда-Волинського», виклавши його в новій редакції: «Почесне звання присвоюється рішенням міської ради раз на рік не більше ніж двом особам напередодні Міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині джерела». Присвоєння почесного звання понад зазначену кількість може здійснюватися посмертно особам, які виявили мужність і відвагу при захисті Вітчизни, правопорядку, порятунку людей, виконанні громадського і службового обов’язку».

Оскільки на попередньому засіданні сесії зазначені звання уже були присвоєні двом особам – авторам пам’ятника Лесі Українки в місті Новограді-Волинському Босенку Миколі Олександровичу і Обезюку Миколі Наумовичу, окремим рішенням, у порядку виключення, вирішено присвоїти почесне звання і Челядіній Світлані Олексіївні – секретарю ради старійшин, пенсіонерці, громадському діячу за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у культурний розвиток міста, вшанування пам’яті видатної поетеси Лесі Українки.

Також з нагоди Міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині джерела» прийнято рішення нагородити відзнакою міста орден «Звягель»:

– Гончарука Олександра Сергійовича – голову громадського об’єднання «Спілка – Чорнобиль» за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у сфері громадської діяльності міста;

– Лук’янця Ігоря Леонідовича – голову місцевого відокремленого підрозділу Всеукраїнського Союзу Ветеранів АТО за героїзм воїна та мужність людини, патріотичний вклад, активну участь у житті територіальної громади міста.

Нагадаємо, що на попередній сесії міської ради аналогічне рішення було прийнято щодо нагородження орденом «Звягель» за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у сфері громадської діяльності міста Бущенка Михайла Тарасовича – члена ради президії, голову клубу «Ветеран» міської організації ветеранів.

За мужність і відвагу ще одним рішенням міської ради посмертно звання «Почесний громадянин міста Новограда-Волинського» присвоєно 29-ти загиблим героям – учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.

Усі нагороди буде вручено 25 липня під час локального заходу з нагоди Міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині джерела».

Крім того, під час засідання сесії депутати розглянули питання, які стосувалися галузей земельних відносин, охорони здоров’я, освіти, культури, економіки, соціального захисту, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства.

Зокрема, до переліку регуляторних актів на 2020 рік включено рішення міської ради «Про затвердження Положення про порядок організації виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території Новоград-Волинської міської ОТГ», внесено зміни до рішення міської ради від 06.06.2019 № 726 «Про встановлення ставки єдиного податку на території Новоград-Волинської міської ОТГ», прийнято рішення про реорганізацію Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шляхом перетворення в Новоград-Волинський міський центр соціальних служб, затверджено Положення про конкурс на посаду керівників закладів та установ освіти комунальної форми власності міської ОТГ, затверджено в новій редакції Статути краєзнавчого музею та музею родини Косачів, внесено зміни до Програми бюджету участі (громадський бюджет» в Новоград-Волинській міській ОТГ, виклавши її у новій редакції, тощо.

На завершення засідання було заслухано інформацію про заходи з вирішення питання подальшої діяльності КП «Шляхрембуд» та інформацію щодо проведення міни земельної ділянки на вул. Надслучанська, 1, а також прийнято звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо недопущення продовження дистанційного навчання з 1 вересня 2020 року. Протокольним рішенням дозволено комунальному підприємству «Шляхрембуд» придбати бульдозер марки ДТ-75 за рахунок коштів, виділених на внески в статутний капітал.

Переглянути онлайн-трансляцію другого пленарного засідання 45-ї сесії міської ради сьомого скликання можна за посиланням: https://youtu.be/K0YDKisiW9U.

Оксана Талько, начальник відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія