Завершується підготовка до нового навчального 2022-2023 року

18 Серпня 2022, 15:22

У Новоград-Волинській громаді завершується підготовка до нового навчального 2022-2023 року. З огляду на воєнний стан, цього року найбільше уваги було приділено безпеці учнів, тому в закладах освіти облаштовували укриття та напрацьовували різні формати навчання.

З метою розгляду важливих питань щодо завершення підготовки до навчального 2022-2023 року під керівництвом міського голови Миколи Боровця відбулась розширена нарада за участі секретаря міської ради Оксани Гвозденко, начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук та керівників закладів загальної середньої освіти громади.

Під час робочої зустрічі обговорили завершення ремонтних робіт в укриттях та їх доукомплектування усім необхідним, аби вони відповідали нормам, які передбачені законодавством. До початку вересня рішення про можливість навчання у форматі офлайн прийматиметься виходячи з готовності закладу до безпечної роботи в умовах війни.

Нагадуємо, що батьки мають можливість обрати будь-яку форму навчання для своєї дитини – очну (змінну), змішану або дистанційну. Навчання в очній формі з 01 вересня зможуть розпочати лише ті заклади освіти, в яких будуть створені безпечні умови для перебування усіх учасників освітнього процесу.

Чат-бот Гаряча лінія