Завершився відкритий зимовий турнір з футболу серед дорослих «Звягель – 2017»

7 Березня 2017, 6:04

4 березня 2017 року о 15.00 відбулось закриття відкритого зимового турніру з футболу серед дорослих «Звягель – 2017».

Організаторами турніру виступили громадська організація «Футбольний клуб «Звягель», управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури і спорту міської ради та міський центр фізичного здоро`я населення «Спорт для всіх».

Загалом в турнірі прийняло участь чотири команди: міська команда «Звягель» (м.Новоград-Волиський), Новоград-Волинська міськрайонна команда «Авангард», команда «Маяк» (м.Сарни, Рівненська обл.) та МФК «Житомир» (м.Житомир).

Турнір завершився урочистим закриттям, під час якого з привітальними словами виступили голова Житомирської обласної федерації футболу – Павлюк Руслан Віталійович, почесний президент футбольного клубу «Звягель», генеральний спонсор турніру – Портянко Сергій Федорович, депутат Житомирської обласної ради, генеральний спонсор турніру – Нусбаум Степан Антонович та начальник управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури і спорту міської ради – Борис Наталія Петрівна.  

Переможцями турніру стали:

I місце – МФК «Житомир» (м.Житомир);;

II місце – міська команда «Звягель» (м.Новоград-Волиський);

III місце – Новоград-Волинська міськрайонна команда «Авангард».

Кращим гравцем турніру став Михалюк Олексій (МФК «Житомир»).

Кращим воротарем турніру став  Войтович Олег (ФК «Звягель»).

Команда-переможець була відзначена перехідним кубком і медалями від організаторів та спонсорів турніру, грамотами від управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури і спорту міської ради.

Голова Житомирської обласної федерації футболу  Павлюк Руслан Віталійович відзначив подяками генеральних спонсорів турніру – Нусбаума Степана Антоновича, Портянка Сергія Федоровича та Лавренюка Олександра Анатолійовича.

Управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури і спорту міської ради дякує командам за участь, а вболівальникам за підтримку.

До нових зустрічей на відкритому зимовому турнірі з футболу серед дорослих «Звягель – 2018».

С.Р. Рибачок,

інструктор-методист

міського центру фізичного

здоров`я населення «Спорт для всіх»

 

Чат-бот Гаряча лінія