Завжди на зв’язку: Соціальні заклади Житомирщини отримують 200 Wi-Fi-роутерів для розбудови мереж безпровідного інтернету в сховищах і укриттях

9 Серпня 2023, 16:26

У період повномаcштабної війни підтримка постійного зв’язку стає критично важливим завданням. Адже забезпечення можливості спілкуватися з близькими та друзями, а також доступу до актуальної інформації в моменти повітряних ударів і ворожого наступу стає надзвичайною потребою.

Так, 9 серпня Житомирська обласна військова адміністрація разом з Міністерством цифрової трансформації України та міжнародними партнерами передають у 163 соціальні заклади (86 освітніх установ, 59 лікарень та амбулаторій, 18 геріатричних та психоневрологічних) Житомирщини 200 Wi-Fi-роутерів для забезпечення мереж безпровідного інтернету в сховищах й укриттях.
Така ініціатива з розбудови мереж безпровідного інтернету в сховищах соціальних закладів Житомирщини набуває великого значення, оскільки сприяє збереженню зв’язку та поширенню важливої інформації серед населення, особливо в умовах військових загроз. Компанія Nokia, разом з Міністерством цифрової трансформації, вклала понад 500 тис. грн у цей проєкт, забезпечивши обладнання, що допомагає підтримувати зв’язок в осередках життєвого значення для громади.
Wi-Fi-роутери отримали й установи Звягельської громади, зокрема: медичний фаховий коледж, КНП «Стоматологічна поліклініка», КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня», Гімназія №2 та Ліцей №4 Звягельської міської ради.
Разом ми сильні!

За матеріалами Житомирська ОДА

Чат-бот Гаряча лінія