Збільшено розміри щорічної разової грошової допомоги до 5 травня деяким категоріям громадян

24 Травня 2016, 0:32

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2016 р. № 320 «Про збільшення розмірів щорічної разової грошової допомоги до 5 травня деяким категоріям громадян»

1. Установити у 2016 році виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня:

членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — у розмірі 500 гривень;

учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — у розмірі 400 гривень.

2. Підпункти 4 і 5 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 141 “Деякі питання виплати у 2016 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 20, ст. 795) виключити.
 

Заступник начальника управління

Киреєва Л.В.

 

Чат-бот Гаряча лінія