Збори батьків школярів жителів села Маковиці щодо перевезення учнів до закладів освіти

18 Жовтня 2019, 15:07

В.о. міського голови Оксана Гвозденко та начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук 18 жовтня 2019 року взяли участь у зборах батьків школярів жителів села Маковиці щодо перевезення учнів до закладів освіти.  

Нагадаємо, що в селі Маковиці Майстрівського старостинського округу, що увійшло до складу Новоград-Волинської міської ОТГ, після приєднання в школі вже відремонтовано грубку, придбані нові шкільні меблі, закуплено для дітей та вчителів дидактичні матеріали. Загалом, на забезпечення меблями Майстрівської, Майстровільської та Маковицької ЗОШ І ступеня Новоград-Волинської ОТГ з міського бюджету виділено 117 тис. грн.

Варто зазначити, що більшість маковицьких дітей шкільного віку відвідує школи в сусідніх селах Таращанки та Наталівки, або ж в місті Новоград-Волинський. Тому міською владою мешканцям села Маковиці було запропоновано придбати новий шкільний автобус задля організованого перевезення дітей на навчання до міста.

Під час зборів батьків школярів жителів села Маковиці було вирішено провести опитування серед усіх батьків та повідомити міську владу про спільне рішення щодо придбання шкільного автобуса для підвезення учнів 5-11 класів до міської школи. Тим часом, враховуючи думку громади села Маковиці, посадовці погодилися, що є необхідність зберегти в селі початкову школу (1-4 класи).

Крім того, в ході зустрічі в.о. міського голови Оксана Гвозденко обговорила із жителями села Маковиці ряд питань соціально-економічного розвитку громади.

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія