Здійснено об’їзд соціальних квартир наданих у користування особам з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

25 Березня 2021, 16:43

З метою забезпечення житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які не мають власного житла або їх житло знаходиться у непридатному для проживання стані, діти зараховуються на квартирний та соціальний квартирний облік. Для того, щоб після закінчення навчального закладу, виведення з прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу особам вищезазначеної категорії було де проживати. В Новоград-Волинській міській територіальній громаді з 2013 року було придбано 11 квартир.

24 березня заступник міського голови Наталія Борис спільно з начальником служби у справах дітей Нонною Лойко та т.в.о. директора міського центру соціальних служб Оленою Котовою здійснили об’їзд соціальних квартир наданих у користування особам з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Під час візиту окремим особам було наголошено про необхідність вчасної сплати за комунальні послуги з метою недопущення заборгованості та утримання житла в належному стані.

Також Наталією Борис були надані доручення відповідним соціальним службам, щодо сприяння у вирішенні проблемних питань осіб.

 

Чат-бот Гаряча лінія