Здійснено об’їзд технологічних вузлів КП НВМР «ВУВКГ»

24 Вересня 2021, 19:15

Міський голова Микола Боровець та заступник міського голови Віталій Якубов разом з начальником комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Олександром Тимофіївим, його заступником Аллою Левицькою та головним інженером підприємства Олександром Накорчевським здійснили об’їзд технологічних вузлів підприємства задля ознайомлення з основними проблемами функціонування кожного.

В роботі основного виробництва (вул. Водопровідна, 50-А) наявні такі проблеми як: замулення водозабірної галереї та приймального колодязя, а також закінчився термін експлуатації електролізної установки.

В аварійному стані перебуває будівля насосної станції для підвищення тиску води на вул. Ушакова.

Каналізаційна насосна станція на вул. Шевченка, 54 теж має проблеми, зокрема: каналізаційний трубопровід, який постачає каналізаційні стоки забудований і до нього відсутній доступ, відсутні під’їзні шляхи для ліквідації аварій на станції, наявні проблеми з електроенергією, в аварійному стані знаходиться будівля станції та обладнання.

Не працює автоматика, проблеми з аварійним станом обладнання та приймальним відділенням наявні на головній каналізаційно-насосній станції.

Щодо функціонування насосної станції 2 підйому води, то наразі не працює електролізна установка та 2 лінія водопідготовки.

Під час об’їзду міський голова Микола Боровець надав доручення відповідальним працівникам вивчити шляхи вирішення цих проблем. Також вивчити питання резервного водозабору, альтернативного водозабезпечення, очищення бюветів питної води та водозабору.

Після об’їзду технологічних вузлів КП НВМР «ВУВКГ» під головуванням міського голови Миколи Боровця відбулась робоча нарада щодо економічних питань діяльності комунального підприємства. Зазначалось, що нещодавно було придбано автоцистерну АЦВ-4,7 для доставки питної води вартістю 1376000,00 грн.

 

Чат-бот Гаряча лінія