Здійснено огляд медичного обладнання придбаного за кошти бюджету міської територіальної громади

8 Червня 2021, 18:53

Депутати міської ради ознайомились із медичним обладнанням придбаним за кошти бюджету міської територіальної громади для КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО». Участь в огляді взяли міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко та начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак.

Генеральний директор КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Василь Борис проінформував депутатів міської ради щодо вартості обладнання, його функціонального призначення та використання. Зокрема, з міського бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади було виділено кошти на:

– літотриптер – 1600,0 тис. грн;

– відеогастроскоп – 851,5 тис. грн;

– киснева ємкість – 1698,280 тис. грн;

– меблі для відділення екстреної медичної допомоги – 200,0 тис. грн;

– меблі для інфекційного та пологового відділень – 500,0 тис. грн;

– поточний ремонт рентгенкабінету на 5-му поверсі поліклінічного корпусу – 200,0 тис. грн;

– будівництво хірургічного корпусу (співфінансування) – 1500,0 тис. грн.

Також відвідали відреставроване відділення екстреної медичної допомоги, яке відкрили 2 червня. Нагадаємо, що відділення екстреної медичної допомоги реконструйовано з приймального відділення в рамках програми Президента України «Велике будівництво». На реконструкцію приймального відділення екстреної медичної допомоги виділено державних кошів на суму – 6 056, 5 тис грн. Вартість медичного обладнання, що закуплено по проектно-кошторисній документації за державні кошти складає 1 450, 1 тис грн. Сума коштів, які виділено з міського бюджету 1 258, 9 тис грн. За кошти КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» придбано обладнання на суму 373, 4 тис грн. Також за кошти Державного бюджету України закуплено обладнання на суму 17 250, 0 тис грн.

Наразі у відділенні екстреної медичної допомоги функціонує комп’ютерний томограф, де жителям громади за направленням лікаря безкоштовно можуть здійснити медичну діагностику.

 

Чат-бот Гаряча лінія