Здійснено огляд приміщення модульних кіосків для забезпечення забору біологічного матеріалу для ПРЛ-тестування на COVID-19

27 Липня 2021, 21:29

Відбулася робоча виїзна нарада за участі заступника міського голови Наталії Борис, т.в.о. начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Лесі Становської, директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради Інни Вошко під час якої оглянули приміщення модульних кіосків для забезпечення забору біологічного матеріалу для ПРЛ-тестування на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Придбані модульні кіоски за кошти бюджету міської територіальної громади та кошти, передбачені на потреби виборчих округів, депутатів міської ради Романа Седлецького та Світлани Прищепи. Дані модульні кіоски встановлені на території КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» на вул. Н. Оржевської, 13 та біля амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №4 на вул. Рокоссовського, 27а.   

Забір біологічного матеріалу буде здійснюватися медичними працівниками КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради, безкоштовно за направленням сімейного лікаря. Функціонування  пунктів забору біоматеріалу для проведення лабораторних досліджень на гостру респіраторну хворобу COVID-19, які розпочнуть роботу на цьому тижні, дасть змогу розмежувати потоки хворих з лихоманкою, респіраторними симптомами  та з іншими захворюваннями. Завдяки цьому значно зменшиться ймовірність передачі збудника від хворих на COVID-19 до інших пацієнтів, які звернулися в лікувальний заклад.

Ще раз нагадуємо про прості правила захисту від COVID-19 – миття рук, носіння маски в приміщеннях та громадському транспорті, дотримання соціальної дистанції. Вкотре наголошуємо, що найефективнішим способом захисту від госпіталізації та важкого перебігу хвороби залишається вакцинація. З початку липня  на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради, за адресою вул. Н. Оржевської, 13, працює Центр вакцинації населення, де можна отримати щеплення від коронавірусної інфекції. Всю інформацію щодо вакцинації можна дізнатися у свого сімейного лікаря.

 

Відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради

 

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія