Здійснено огляд виконання ремонтних робіт на об’єктах галузі освіти

3 Листопада 2021, 19:08

03 листопада міський голова Микола Боровець та начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук разом з інженером з технічного нагляду Валерієм Сидорчуком здійснили огляд виконання ремонтних робіт на об’єктах галузі освіти.

Зокрема, хід виконання будівельних робіт по реконструкції спортивного майданчику на території загальноосвітньої школи №3, на що було виділено кошти субвенції з державного бюджету у сумі 6 млн 18 800 грн. Наразі підготовлено основу під тенісний корт, бігову доріжку та футбольне поле. Підрядником ведуться активні роботи для освоєння коштів до кінця поточного року.

На території ДНЗ №13 «Ромашка» здійснюється капітальний ремонт елементів благоустрою його території. Мета робіт – усунення причин затікання підвального приміщення, що веде до просідання стін та появи тріщин. Під час огляду міський голова Микола Боровець надав ряд пропозицій та доручень технічному нагляду та підряднику щодо контролю за якістю виконання робіт.

Також міський голова оглянув будівництво спортивного майданчику зі штучним покриттям на вул. Толубко, 16А. Надано доручення щодо якісної підготовки основи під покриття.

Рішенням міської ради були виділенні кошти для усунення проблемних питань Пилиповицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які роками не вирішувалися, а саме будівництво артезіанської свердловини для забезпечення санвузлів та харчоблоку технічною водою, а також поточний ремонт актової зали. Вирішення цих питань є дуже актуальними з огляду на те, що рішенням міської ради від 21.10.2021 року Пилиповицька ЗОШ стала опорним закладом освіти.

Під час перебування у с. Пилиповичі міський голова Микола Боровець також оглянув хід виконання ремонтних робіт фасаду будинку культури.

Микола Петрович ознайомився із планом проведення ремонтних робіт по створенню рекреаційної зони на території загальноосвітньої школи №9. Дані роботи ведуться благодійно фірмою «Алекс-Гарант» (директор Микола Андрущенко). Також благодійну допомогу з облаштування футбольного поля надає депутат міської ради Дмитро Рудницький.

У Ліцеї №4 завершуються роботи з капітального ремонту фойє. Під час огляду було надано доручення щодо пришвидшення термінів виконання робіт та повноцінної організації освітнього процесу.

В цілому, міський голова Микола Боровець залишився задоволений виконанням ремонтних робіт на вищезазначених об’єктах.

 

Чат-бот Гаряча лінія