Здійснено перевірку готовності закладів освіти міста Новограда-Волинського до нового навчального року

21 Серпня 2017, 19:04

На виконання розпорядження міського голови від 28.07.2017 №168(о) «Про перевірку готовності закладів освіти міста до 2017-2018 навчального року», у період з 14 по 18 серпня 2017 року, комісією управління освіти і науки під головуванням заступника міського голови Гвозденко О.В. було оглянуто навчальні заклади міста на предмет їх готовності до нового навчального року. Майже в усіх закладах на момент перевірки завершено ремонтні роботи, виняток становлять НВК, ЗОШ №3 та колегіум, де ще тривають роботи з усунення наслідків затікання дахів. Проте з 01 вересня діти комфортно навчатимуться і у цих навчальних закладах, бо усі ремонтні роботи на той момент будуть завершені. Дещо відтермінується лише реконструкція даху в колегіумі, термін її завершення – 01 жовтня 2017 року.

Окрім якості виконання ремонтних робіт у закладах освіти, комісією також перевірялись планування роботи навчальних закладів, стан санітарно-гігієнічних умов навчально-виховного процесу, стан охорони праці, безпеки життєдіяльності, протипожежного захисту, дотримання норм колективної угоди закладу, а також освоєння бюджетних коштів. Щодо останнього, то керівники закладів освіти відзначили, що вперше за багато років їм вдалося здійснити значні придбання у заклади за бюджетні кошти. За це вони висловили щирі слова вдячності міському голові Весельському В.Л., депутатам міської ради та начальнику управління освіти і науки міської ради Ващук Т.В.

За результатами перевірки комісією складено акти готовності закладів освіти міста до 2017-2018 навчального року, а детальний аналіз з висновками та рекомендаціями за напрямками огляду навчальних закладів буде розглянуто на розширеній колегії управління освіти і науки міської ради 22 серпня 2017 року.

 

А.О. Табакова

заступник начальника

управління освіти і науки міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія