Здійснено поточний ремонт харчоблоку ДНЗ №2 «Калинка»

15 Жовтня 2019, 15:27

15 жовтня 2019 року в.о. міського голови Оксана Гвозденко разом з начальником управління освіти і науки міської ради Тетяною Ващук оглянули ремонт харчового блоку в ДНЗ №2 «Калинка».

Для забезпечення якісного харчування дітей в ДНЗ важливим є створення належних умов на харчоблоках. У дошкільному навчальному закладі № 2 за короткий період за кошти міського бюджету у сумі 199 тис.грн. проведено поточний ремонт харчоблоку.

У ході проведення ремонтних робіт у приміщенні кухні покладено нову плитку на підлогу та стіни, замінено двері, встановлено вікно для роздачі їжі, замінено каналізаційні труби, вентиляцію і електрощит. Також здійснено ремонт підсобних приміщень.

У комфортних умовах працівники харчоблоку готують смачні обіди, різноманітні страви згідно меню-розкладки, щоб малюки зростали здоровими.

Нагадаємо, що у червні 2019 року міський голова Віктор Весельський у рамках підготовки закладів дошкільної освіти до нового навчального року, ознайомився з організацією харчування дітей та проведенням ремонтних робіт у дошкільних навчальних закладах міста, зокрема у ДНЗ №2 «Калинка». Під час спілкування завідуюча та колектив садочка звернулися з проханням посприяти в здійсненні поточного ремонту харчоблоку закладу.

Аліна Пугач, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія