Здобувачі освіти плетуть маскувальні сітки на зиму
![Здобувачі освіти плетуть маскувальні сітки на зиму](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314410591_435480732108599_3142879998020278150_n.jpg)
Із початку повномасштабного вторгнення окупантів на нашу землю увесь український народ працює задля нашої Перемоги. Хтось зі зброєю в руках виборює її на фронті, хтось доставляє волонтерську допомогу у міста і села, де ведуться активні бойові дії, хтось забезпечує надійний тил нашим воїнам допомагаючи на місцях – кожен воює на своєму фронті.
Не залишаються осторонь учні ДНЗ “Новоград-Волинське вище професійне училище” . На прохання однієї з військових частин здобувачі освіти плетуть маскувальні сітки на зиму, які вкрай необхідні на передовій, адже допомагають зробити непомітними як військову техніку, так і позиції наших захисників.
Працюємо кожен на своєму місці та наближаємо нашу спільну Перемогу! ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)