Жіноча рада Новограда-Волинського – невтомні активісти!

30 Грудня 2015, 17:42

Саме така думка складається після зустрічі з активістами міської жіночої ради, на котру завітав міський голова В. Л. Весельський. Має ця громадська організація немалий як для загального періоду, але такий квітучий вік: вже тридцять перший рік існує як одна й найактивніших у місті. Втім, недивно: адже жіноцтво нашого краю в усі часи не стояло осторонь суспільно-громадського життя. Тож і сьогодні активом жіночої ради є «прекрасна половина» Новограда-Волинського, котра охоплює всі галузі життя: приватні підприємці, працівники культури, освіти, охорони здоров’я, культури, соціальних структур, службовці тощо.

Тож  цілком закономірно, що очільник міста – людина надзвичайної енергії та генератор найрізноманітніших ідей для розвитку Новограда-Волинського водночас  – прагне вникнути у всі проблеми жіноцтва  від суто материнських до суспільних, віддаючи належну шану їм за цей нелегкий щоденний труд. Саме таким змістом і був наповнений виступ-вітання міського голови, у якому він на завершення щиро побажав також: «Хочу, щоб 2016-й рік розпочався вдало, щоб настав переломний момент на сході країни, щоб мир запанував скрізь і щоб ви, жінки, відчули себе, врешті, захищеними».

Тема миру наскрізним мотивом опісля звучала буквально у кожному міні-виступі  учасників зібрання –  секретаря міського голови О. Пономаренко, керуючого справами виконкому міськради Д.Ружицького,  активісток жіночого руху в місті  Ю. Бондаренко, В. Найдюк, О, Добровольної, Л. Гарбовської, В. Сільвертюк, Н. Кирчун, В. Данюк, Н.Ящук, Є. Атаманенко, А.Виговської, М.Левицької, Л.Лісовської, Л.Хрущ, Н. Войтович, Л. Полтавченко, С. Легензової ,О. Данилюк, Н. Газарової , І.Антипчук, В.Кот, А.Струс та інших. Не раз чутливі серця жіноцтва переповнювали емоції – і тоді не одна тихцем витирала сльози, які не могли не з’явитися при згадці про  наших військових, котрим випала гірка місія учасників АТО, про діток гарнізонного містечка, котрі над усі свята воліли б краще побачити вдома живих і неушкоджених татусів…  Кожен з присутніх перебував у м’якій атмосфері ненав’язливої турботи і уваги, створеної ведучою заходу головою жіночої ради й заступником міського голови в одній особі Ларисою Шутовою. Вітання зі словами  розуміння і підтримки і сувеніри від міського голови, легка мелодія, солодощі, теплі слова на адресу кожної з учасниць зустрічі, участі у заході Діда Мороза (Д. Шутов) та Снігуроньки (В.Чуй) зуміли довести кожній учасниці жіночої ради, яка отримала  можливість побувати 28 грудня на заході у Молодіжному центрі, її потрібність місту і суспільству, її чарівну неповторність, а ще – спонукали до подальшої активної участі у житті громади, до творчого підходу у справі, яка до душі і, звичайно ж, – до прагнення перетворювати разом рідне місто у, як сказав міський голова, найкраще місто в Україні.

 

Леся ГУДЗЬ

 

Чат-бот Гаряча лінія