Жителі Іванківської ТГ (Київська область) висловлюють слова вдячності за прихисток у нашій громаді

12 Квітня 2022, 14:47

Ми приїхали до Новограда-Волинського 14 березня – з Іванківської ОТГ, з сіл, що були на той момент окуповані. Щиро дякуємо адміністрації Новоград-Волинської міської ради, міському голові Миколі Боровцю, заступникам міського голови Ірині Гудзь, Наталії Борис та Віталію Якубову, координатору надання допомоги з тимчасовим поселенням Гуманітарного координаційного центру Тамарі Гончарук, депутату міської ради Ігорю Олейнику, старості с. Наталівка Анатолію Терещуку, голові районної ради Артуру Загривому, завідувачу господарством районної ради Сергію Кушніру, депутатці районної ради та директору Благодійного фонду «Нехай твоє серце б’ється» Наталії Нагорній, директору ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Віктору Оніщуку та його колективу, директору готельно – розважального комплексу “Тополя” Андрію Капустинському та керуючому магазину «Добриня» Дмитру Ружицькому, перевізнику Сергію П’ятаку та всім жителям громади за таку важливу та необхідну допомогу.

Завдяки вашій підтримці нам вдалося вже 15 березня організувати перші гуманітарні рейси: борошно для пекарні, харчі та пальне, і, чи не найважливіше – вивезення людей із сіл, які були окуповані. Усього станом на сьогодні прихисток у Новограді-Волинському знайшли 185 переселенців із наших селищ – їх забезпечили житлом, харчами та ліками, надали медичну допомогу й послуги з відновлення втрачених документів. Усього не злічити. Згодом було налагоджено поставки гуманітарного вантажу зі складів районної адміністрації до наших громад Іванківської ТГ.

Щира вдячність усім від імені жителів наших сіл та депутата 96 округу Ольги Василевської-Смаглюк за допомогу та підтримку.

З глибокою повагою, Олена Репа та Світлана Подугольнікова

Чат-бот Гаряча лінія