«Житомиргаз» рекомендує передавати показання лічильника через Особистий кабінет на сайті 104.ua

30 Грудня 2015, 17:37

Найшвидшим способом інформування про обсяг використаного газу станом на 1 число є Особистий кабінет на сайті 104.ua. Передавши показання, користувач протягом години може самостійно переконатись, що дані зараховані на особовий рахунок.

Споживач газу також може звернутися до контакт-центру за тел: (0412) 55-80-04 або 55-94-04 або надіслати листа на електронну адресу: contact@zt.104.ua (у листі вказати прізвище, ім’я, по батькові, номер особового рахунку (або адресу), показання лічильника і дату їх фіксації).

Варто зауважити, що обробка даних, переданих через контакт-центр, займе більше часу. Тому телефоном чи електронною адресою сповіщати про фактичні обсяги споживання необхідно раніше.

Показання лічильника газу необхідно передати до 1,2 або 3-го числа. За цієї умови зафіксовані дані враховуються при визначенні розміру оплати за газ. Якщо показання лічильника зняті або передані, наприклад, 20 числа, при розрахунку рекомендованої до сплати суми автоматизована система обчислює і прогнозований обсяг споживання до кінця місяця. У випадку відсутності фактичних показань лічильника обсяги спожитого природного газу розраховує газорозподільне підприємство.

ПАТ «Житомиргаз»

 

Чат-бот Гаряча лінія