«ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»: для укладання договору на постачання газу достатньо заповнити заяву-приєднання

26 Січня 2016, 23:06

З набуттям чинності нормативних актів, які реалізують вимоги Закону України «Про ринок природного газу», постачання природного газу здійснюється на підставі укладення публічного договору постачання природного газу між постачальником та споживачем. Для зручності своїх клієнтів фахівці ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» розробили прості правила оформлення документів – при цьому навіть не треба відвідувати офіси газової компанії.

Нова спрощена процедура укладання договору не потребує двостороннього підписання. Споживачеві достатньо підписати заяву-приєднання та повернути її до ТОВ «Житомиргаз Збут». Заяву споживачі Житомирщини отримали у січні разом із рахунками за газ.

Ознайомившись і підписавши заяву-приєднання у декількох місцях, споживач може її повернути ТОВ «Житомиргаз Збут» у будь-який зручний спосіб – передати контролеру при наступному його візиті, надіслати поштою або принести особисто до районного відділу реалізації. Якщо споживач з якихось причин не отримав чи зіпсував заяву-приєднання при заповненні, роздрукувати її можна і з сайту ТОВ «Житомиргаз Збут» https://ztgaszbut.104.ua.

Хвилюватися і поспішати не потрібно – заяви можна оформити протягом декількох місяців. Якщо у споживача виникають питання щодо заяви-приєднання, він можете звернутися до контакт-центру за телефоном (0412) 55-80-04 або 55-94-04 чи задати питання через Особистий кабінет, зареєструвавшись на сайті 104.ua

Типовий договір постачання природного газу побутовим споживачам затверджено Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. №2500. Договір є публічним – з ним можна ознайомитись на веб-сайтах постачальника газу – ТОВ «Житомиргаз Збут» та державного регулятора НКРЕКП, також його опубліковано в «Офіційному віснику України» від 01.12.2015 № 93 та в газеті «Житомирщина» від 22.12.2015 № 134-135.

З повагою

ТОВ “ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ”

 

Чат-бот Гаряча лінія