Житомирщина: упродовж 30 квітня – 3 травня у населених пунктах області триватимуть поминальні дні

29 Квітня 2022, 8:49

Загалом на території Житомирщини очікується проведення поминальних днів у понад 530 населених пунктах. На більш ніж 600 кладовищах пройдуть богослужіння та заходи з вшанування пам’яті померлих, в яких візьмуть участь близько 37 тисяч громадян.

Правопорядок та безпеку у ці дні забезпечуватимуть понад 400 поліцейських. Правоохоронці продовжують працювати у посиленому режимі та контролюватимуть правопорядок на автошляхах, поблизу місць поховань та в інших публічних місцях населених пунктів.

Водночас, враховуючи небезпеку для людей через бойові дії, що проходили на півночі та сході області, місцевими органами влади прийняті рішення щодо заборони відвідування кладовищ в окремих старостинських округах Малинської міської територіальної громади (Морозівському, Любовицькому, Ново-Вороб’ївському, Пиріжківському, Малинівському) та Народицької.

Відтак поліцейські закликають жителів та гостей цих громад утриматися від відвідування місць поховань та у разі переміщення між населеними пунктами рухатися лише основними перевіреними шляхами.

Окрім того, нагадуємо, що нині в області заборонено відвідувати ліси. На жаль, небезпека мінувань та випадкового натрапляння на вибухонебезпечні предмети залишається високою.

Відтак у разі виявлення підозрілого предмета у жодному разі не можна до нього наближатися, рухати, розбирати, робити інші маніпуляції. Необхідно застерегти від наближення до нього інших людей, за можливості позначити місце знахідки та вказати на небезпеку. Одразу ж зателефонуйте на спецлінію 101 чи 102 та повідомте про подію. Будьте уважними та відповідальними!

Дотримуйтеся визначених правил воєнного часу!

 

Національна поліція України в Житомирській області

Чат-бот Гаряча лінія