Житомирська громадська організація «Паритет» запрошує багатодітних мам до участі у безкоштовних, але ресурсних онлайн-зустрічах

11 Травня 2022, 13:32

Реєстрація на черговий онлайн-курс “Відкриття власної справи: необхідні кроки та послідовність дій” триває до 16 травня 2022р.

Початок занять – 17 травня о 19.00. Передбачається 3 зустрічі 17 травня, 20 травня, 24 травня 2022р. Тренерка курсу Тетяна Романенко, консультантка та тренерка з фінансової грамотності. Підприємниця з 2005 року, зараз працює з міжнародними організаціями, консультантка з управління бізнесом. У підходах до управління особистими фінансами та у підприємництві віддає перевагу простим та зрозумілим підходам.

Рахувати гроші цікаво, а досягати поставлених цілей мотивує не зупинятися! Наша головна ідея – підтримати мам у непрості часи, допомогти відновити/покращити ресурсний стан та змістовно провести час разом.

Усім, хто заповнить анкети до 24.00 16 травня 2022р. організаторки надішлють посилання на приєднання до заходу та за потреби проінструктують, як зареєструватися на платформі ZOOM. Заходи реалізуються у рамках конкурсу “Інноваційні гранти” за підтримки Уряду Канади у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт. https://forms.gle/HmdV5KbPiVuheodV8

Управління сім’ї, молоді та спорту міста Новограда-Волинського

Чат-бот Гаряча лінія