Живі, поки пам’ятаємо: у Новограді-Волинському висадили алею тюльпанів на честь загиблих Героїв

29 Серпня 2020, 14:19

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Ця дата була обрана не випадково – в 2014 році саме 29 серпня регулярні війська збройних сил Росії, що вторглися до України, під Іловайськом на Донбасі віроломно розстріляли колони українських військових, які виходили “зеленими коридорами”. Тільки за офіційними даними, при виході з оточення загинули 366 українських вояків, 429 отримали поранення, сотні – потрапили в полон, понад 150 осіб досі офіційно вважаються зниклими безвісти.

Новоград-Волинський як гарнізонне місто зазнало величезних втрат у військовому конфлікті на Сході України – за всі роки військових дій загинуло понад 200 воїнів.

У День пам’яті біля гарнізонного Будинку офіцерів зібралася громадськість та родини загиблих Героїв, аби вшанувати пам’ять усіх, хто загинув, захищаючи наше мирне небо. Присутні приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання. Затим слова скорботи, шани та вдячності висловили заступник міського голови Оксана Гвозденко, голова ГО “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО” в місті Новограді-Волинському Олена Чернявська, начальник 31 гарнізонного Будинку офіцерів Юрій Краснобокий.

На честь загиблих Героїв було проведено ініційовану ГО “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО” в місті Новограді-Волинському акцію «Повернемо весну в наше місто». Усі присутні долучилися до висадження 3000 тюльпанів. Створення символічної алеї підтримала міська влада та адміністрація Будинку офіцерів, а також усі, хто долучився до благодійного збору коштів на закупівлю цибулин квітів.

Нашим святим обов’язком є пам’ятати всіх, хто став на захист своєї рідної землі.

Кожного поіменно і усіх разом згадаймо сьогодні тих, хто відійшов у вічність, поклавши душу й тіло за нашу свободу.

Слава Героям!

Алла Виговська, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія