Змагання з баскетболу між учнями загальної середньої освіти міста до 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи

23 Квітня 2019, 12:33

22 квітня 2019 року в приміщені дитячо-юнацької спортивної школи міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради провели змагання з баскетболу між учнями загальної середньої освіти міста до 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи. На турнір з привітальними словами завітали представники міськрайонного добровільного незалежного громадянського об’єднання „Спілка Чорнобильців“ Гончарук Олександр та Ярослав Співак, методист інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Світлана Бондарчук та директор міського Центру фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх» Лідія Тимофєєва. Участь у змаганнях прийняло 7 команд.

Результати турніру: 1 місце посіла команда Ліцею № 11;2 місце ЗОШ № 6;3 місце ЗОШ № 3; 4 місце розділили команди Ліцею № 1, ЗОШ № 7, ЗОШ № 9, ЗОШ № 2. 

Переможці змагань були нагороджені грамотами та цінними подарунками від міського Центру фізичного здоров`я населення ” Спорт для всіх” управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. 

Дуже дякуємо учасникам за участь в наших заходах!

Здоровий спосіб життя – це круто!

 

Чат-бот Гаряча лінія