Зміни у графіку руху автобусів

20 Вересня 2022, 15:01

Реагуючи на звернення громадян щодо роботи громадського транспорту, які надходять до відділу економічного планування та підприємницької діяльності, було проведено чергову зустріч з перевізниками, що здійснюють пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування у Новоград-Волинській міській територіальній громаді. За результатами якої було внесено зміни у графік руху маршрут № 2 «М’ясокомбінат – Автовокзал», рух автобусів по маршруту №9 «Дружба – Автовокзал – РСС» буде здійснюватися протягом дня, маршрут №16 «РСС – Залізничний вокзал» здійснюватиме вранішній рейс згідно графіку, що додається. Зміни почнуть діяти з 26 вересня 2022 року (понеділок).

Також під час наради звернули увагу перевізників на дотримання правил дорожнього руху водіями, що здійснюють перевезення пасажирів громадським транспортом, та правил етичної поведінки, на що неодноразово нарікає громадськість. Дотримання графіків руху – серед основних вимог.

У випадках конфліктних ситуацій, порушень, недотримання графіку руху інформувати відділ економічного планування та підприємницької діяльності можна наступними способами:

– приватне повідомлення на сторінку відділу економічного планування та підприємницької діяльності;

– через телеграм https://t.me/+gP6OvRD3i3ZhNzYy ;

– електронний лист на адресу enovograd@ukr.net;

– Письмове звернення, скарга на папері, яку можна принести особисто в каб. 12 , Будинку рад, вул.Шевченка, 16.

У зверненні ОБОВ’ЯЗКОВО треба вказати своє ім’я, по батькові, прізвище та адресу реєстрації, і чітко викласти суть: що, де, коли трапилося. Час, номер автобусу.

 

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради

Чат-бот Гаряча лінія