Зміни в організації торгівлі на ринку «Тандем» та по вул.Шолом Алейхема

17 Червня 2020, 15:18

Пандемія коронавірусної інфекції COVID-19 внесла зміни у діяльність багатьох суб’єктів господарювання, у тому числі і ринків. У центрі міста є ринок „Привоз“ ТОВ „Тандем“, який з 2012 року є приватним ринком промислово-продовольчої групи товарів. При торгівлі на ринках необхідно дотримуватись рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів. Відповідно до санітарно-гігієнічних норм молочну продукцію дозволяється продавати лише під накриттям, тому для цієї групи товарів власником ринку «Тандем» було виділено павільйон.

У зв’язку зі зверненнями Держпродспоживслужби та міськрайонного відділу УДСУ з надзвичайних ситуацій щодо приведення вулиці Шолом Алейхема у відповідність до санітарних та протипожежних норм, на засіданні виконавчого комітету міської ради 10.06.2020 року було прийнято рішення (№1214) зробити вул.Шолом Алейхема проїзжою, звільнити від торгівлі. Для приватних підприємців, що здійснювали торгівлю овочами та фруктами, виділено 14 робочих місць на тротуарі, 2 м якого залишились вільними для пішоходів. Сільськогосподарську продукцію власного виробництва громадяни, селяни зможуть продавати на вул. Ю.Яновського. Таким чином, проїзна частина на вул. Шолом Алейхема звільнились від стихійної торгівлі, а робочі місця організовано згідно вимог чинного законодавства.

Закликаємо жителів громади дотримуватися санітарних та протиепідемічних вимог на ринках. Цим ви убезпечите себе та своїх рідних від загрозливих викликів сьогодення. Будьте здорові!

Вікторія Швець, начальник відділу підтримки
муніципальних ініціатив і інвестицій,
підприємницької діяльності,
економічного аналізу та планування міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія