Знову подарунки від Людвігсгафена-на-Рейні

16 Січня 2023, 8:16

Завдяки землячці Валентині Собецькій, яка є головою благодійної організації «Kinderhilfe Ukraine Rheun-neckar» (Німеччина), Звягельська міська територіальна громада отримала три генератори. Два з яких функціонуватимуть у Школі Мистецтв, один в Палаці Культури ім. Лесі Українки. На зустрічі з колективом педагогічних працівників,  вихованцями «Школи мистецтв» та їх батьками,  співголова ГО «Гармонія +» Людмила Харченко, за дорученням Валентини Собецької, відзначила талановитих дітей з художнього відділу школи, роботи яких були надіслані в Людвігсгафен-на-Рейні. Діти отримали в подарунок солодощі та календарі на 2023 рік, які вийшли в Німеччині з фотографіями їх робіт.

Заступниця міського голови Наталія Борис висловила жителям Людвігсгафена-на-Рейні, які пожертвували власні кошти на підтримку дітей Звягеля, слова вдячності за надану гуманітарну допомогу. Подякувала за добросердечність і сприяння Валентині Собецькій, яка багато років підтримує своєю благодійною діяльністю українських дітей.

Перед присутніми виступив з концертним номером талановитий вихованець «Школи мистецтв» Павло Довгань (викладач Олег Гурбан). А також колектив, який декілька років тому, на запрошення і за фінансової підтримки Валентини Собецької, відвідав з концертною програмою Людвігсгафен-на-Рейні – зразковий дитячий фольклорний ансамбль «Ордана» Палацу культури імені Лесі Українки (керівник Віра Матвійчук, заслужений працівник культури України).

 

Різдво – це завжди пора чудес. Дякуємо за підтримку та допомогу!

 

Управління культури і туризму міської ради

Чат-бот Гаряча лінія