Золоті руки ЦНТТУМ

6 Грудня 2016, 6:36

З метою підтримки та відзначення творчих дітей 02 грудня 2016 року в Новоград – Волинському центрі науково – технічної творчості учнівської молоді відбулося щорічне свято «Золоті руки ЦНТТУМ».

Понад 20 кращих вихованців гуртків за високі досягнення отримали посвідчення з занесенням на дошку Пошани «Золоті руки ЦНТТУМ». А це – переможці та активні учасники Всеукраїнських, обласних, міських конкурсів, виставок, змагань з науково – технічного напряму.

Учасники та гості свята відвідали виставку творчих робіт, на якій було представлено найкращі роботи вихованців ЦНТТУМ. Переможці конкурсів та змагань поділились з присутніми своїм досвідом щодо обласних заходів та розповіли про гурток, який відвідують.

За співпрацю з навчальним закладом та гарне виховання своєї дитини та  любові до праці 30 батьків відзначено подяками Новоград – Волинського центру науково – технічної творчості.

Всім учасникам навчально-виховного процесу нашого закладу – керівникам загальноосвітніх та дошкільних закладів, школі мистецтв, керівникам гуртків, батькам висловлюємо щиру вдячність за співпрацю, творчий пошук та розвиток технічної творчості дітей нашого міста!
 

Методист ЦНТТУМ,

Н.А. Герич

 

Чат-бот Гаряча лінія