ЗРОБИМО ГРОМАДУ ЧИСТОЮ

30 Листопада 2022, 17:06

Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради докладає максимум зусиль для того, щоб зробити громаду затишнішою та чистішою. Комунальним підприємством постійно проводиться прибирання місць загального користування, вулиць, провулків та об’єктів благоустрою. Вживаються всі необхідні та можливі заходи з очищення засмічених земельних ділянок на території громади, в межах та спосіб визначених законодавством.

Інспекцією благоустрою при управлінні житлово-комунального господарства та екології міської ради постійно здійснюється контроль за несанкціонованими викидами побутових відходів та  проводиться роз’яснювальна робота серед населення у сфері поводження з відходами, згідно Правил благоустрою території Новоград – Волинської міської територіальної громади.

Інформуємо, що відповідно до Правил благоустрою забороняється викидати сміття у не призначених для цього місцях, всі споживачі зобов’язані  укласти договір на вивезення відходів на полігон твердих побутових відходів.

У разі порушення Правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20-80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  (340-1360 грн) і на посадових осіб та підприємців  – від 50-100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).

Звертаємось до тих «сумлінних» жителів, які шукають місце у лісах або на берегах водойм чи на узбіччях доріг, щоб викинути своє сміття, з проханням  укласти договір на вивезення відходів на полігон твердих побутових відходів.

З метою уникнення утворень несанкціонованих сміттєзвалищ просимо всіх небайдужих мешканців та активістів Новоград-Волинської міської ТГ надавати інформацію та фотофакти (з прив‘язкою до місць) про  порушення у сфері благоустрою, а саме несанкціоноване викидання сміття,   направляти фото у повідомлення на сторінку у соціальній мережі facebook «Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради», на електронну пошту інспекції благоустрою при управлінні житлово-комунального господарства та екології міської ради: inspector16@ukr.net або повідомляти за номером телефону: 3-54-45, для притягнення порушників до адміністративної відповідальності, відповідно до Правил благоустрою території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Пам’ятайте, що чистота нашого довкілля залежить від кожного з нас, адже чисто не там, де прибирають, а там де, не смітять!

Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради

Чат-бот Гаряча лінія