Зустріч фахівців Новоград-Волинського міського центру соціальних служб з членами громади Дідовицького старостинського округу

27 Вересня 2021, 20:18

З метою проведення інформаційно-просвітницької роботи щодо послуги патронатного вихователя ,24 вересня, відбулася зустріч фахівців із соціальної роботи Новоград-Волинського міського центру соціальних служб з членами громади Дідовицького старостинського округу.

Представники громади отримали вичерпну інформацію, як можна стати патронатним вихователем, терміни перебування дитини в патронатній сім’ї та яку підтримку надає держава професійним батькам, адже поняття патронат передбачає виховання дитини за оплату (заробітна плата патронатного вихователя складає п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць, офіційне працевлаштування та щомісячна соціальна допомога на утримання влаштованої дитини), тобто потребує від патронатного вихователя достатнього рівня компетенції з питань розвитку дитини.

Кожна дитина має право на достатній рівень життя та розвитку! Ми маємо сподівання, що інформування про патронатну сім’ю – це перший крок до переходу на нові більш гуманні форми сімейного виховання, адже сформувати уявлення про справжню міцну та щасливу родину можна лише на власному досвіді проживання в сім’ї!

Якщо вас зацікавила інформація щодо створення патронатної сім’ї, маєте бажання стати патронатним вихователем, для отримання детальної інформації телефонуйте:

0677711507 та (04141)3-55-62 – Новоград-Волинський центр соціальних служб (вул. Шевченка, 31, м. Новоград-Волинський);

(04141)3-53-59 – служба у справах дітей Новоград-Волинської міської ради (вул. Замкова, 3/6, м. Новоград-Волинський).

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб

 

Чат-бот Гаряча лінія