Відбулася презентація грантового проекту “Освітньо-безпековий центр в Звягельській міській територіальній громаді Житомирської області “SAFE HUB””

31 Січня 2023, 14:09

Громадська організація «Мережа навчальних закладів міста Звягеля» отримала грантове фінансування на створення освітньо–безпекового центру у приміщенні Гімназії № 5, що дасть змогу навчати широке коло жителів громади вмінню правильно діяти в небезпечних ситуаціях, рятувати своє життя та оточуючих, надавати першу медичну допомогу, користуватися засобами індивідуального захисту.

На першому етапі за кошти проекту облаштували приміщення під навчальний центр, закупили необхідне обладнання та муляжі, розробили інноваційну освітню програму з надання невідкладної домедичної допомоги, яка буде впроваджуватися спільно зі Звягельським медичним фаховим коледжем.
До Звягельської міської територіальної громади завітали Наталія Балдич і Марко Скакун – представники Благодійного Фонду «Творчий центр ТЦК», які за дорученням Програми розвитку ООН здійснюють незалежний моніторинг виконання грантових проектів в рамках проекту «ЄС за діалог. Сприяння трансформації конфліктів на Південному Кавказі та в Республіці Молдова».
Тож, керівництву Звягельської громади, депутатам, начальникам управлінь міської ради, представникам поліції та ДСНС було презентовано процес реалізації проекту.
Секретар міської ради Оксана Гвозденко та заступниця міського голови Ірина Гудзь наголосили на необхідності та важливості впровадження таких ініціатив у нашій громаді.
Директорка Гімназії №5 Лариса Капчинська розповіла про особливості втілення проекту та подякувала депутатам Звягельської міської ради за їх підтримку.
Про забезпечення центру необхідним обладнанням розповіла Олена Солодовник – директорка медичного коледжу.
Для присутніх було проведено тренінг з надання першої домедичної допомоги лікарем та викладачем медичного коледжу з багаторічним стажем – Віталієм Скаковським.
Наталія Балдич, в свою чергу, підкреслила ініціативність та активність Звягльської громади.
Попереду ще багато роботи, на другому етапі планується закупити обладнання для тренінгів із цивільного захисту, розробити інноваційну освітню програму з основ цивільного захисту населення, яка впроваджуватиметься спільно з місцевим підрозділом Державної служби з надзвичайних ситуацій та управлінням освіти та науки Звягельської міської ради.
В подальшому тренінги із цивільного захисту та надання першої домедичної допомоги проводитимуться на постійній основі та охоплять якнайширше коло звягелян, в тому числі учнів, студентів, внутрішньо переміщених осіб.

Проведення тренінгів заплановано розпочати в лютому 2023 року.

Чат-бот Гаряча лінія