Зустріч із зоозахисниками та ініціативною групою мешканців міста

19 Березня 2021, 18:47

19 березня міський голова Микола Боровець зустрівся із зоозахисниками та ініціативною групою мешканців міста щодо ситуації, яка склалась із проведенням відлову та стерилізацією безпритульних собак фізичною-особою підприємцем із м. Луцьк. Основну хвилю резонансу навколо цієї ситуації було спричинено негативною репутацією вищезазначеного підприємця та підходами до здійснення стерилізації безпритульних тварин.

Наразі відповідно до Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради 04.03.2021 №91, організація стерилізації безпритульних тварин на території Новоград-Волинської міської територіальної громади здійснюється комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс». Процедура спрощеної закупівлі послуги з відлову тварин (відлов, транспортування, біостерилізація, післяопераційне утримання, кліпсування, щеплення проти сказу, повернення на місце відлову безпритульних тварин) проведена комунальним підприємством.

За результатами проведення спрощеної закупівлі вищесказаної послуги переможцем визнано фізичну-особу підприємця із м. Луцьк.

Вислухавши уважно усіх присутніх та їх аргументи було з’ясовано, що в оцінці пропозиції переможця було допущено ряд порушень. Міський голова надав доручення виконавчим органам міської ради опрацювати підняті питання та надати відповідні пропозиції щодо їх вирішення, зокрема вивчити можливість щодо призупинення подальших відносин із цим суб’єктом підприємницької діяльності.

 

Чат-бот Гаряча лінія