Зустріч міського голови з жителями Наталівського старостинського округу

27 Листопада 2023, 11:19

 

25 листопада міський голова Миколи Боровець з робочим візитом відвідав Наталівський старостинський округ та зустрівся з його жителями. В зустрічі також взяли участь заступниця міського голови Наталія Борис та староста Наталівського старостинського округу Анатолій Терещук.

Міський голова оглянув ІІ пров. Центральний, де завершено ремонтні роботи. Обговорив на зустрічі з присутніми виклики і можливості фінансово-господарської діяльності громади та старостинського округу в 2023 році, підтримку ЗСУ. Зупинився на проведенні будівельних робіт спортивного залу Наталівської гімназії. Зазначив, що першочергово необхідно завершити в цьому році фасадні роботи. Присутні працівники будинку культури ознайомили очільника з тим, як завершуються ремонтні роботи всередині приміщення та висловили пропозицію щодо необхідності проведення капітального ремонту фасаду клубу, його утеплення. Жителі гостро підняли питання благоустрою: необхідність функціонування свердловини на воду, відсутність електронапруги по вул. Лесі Українки в с. Олександрівка, недостатнє вуличне освітлення по вул. Дружба, недотримання графіку вивозу сміття, відсутності руху автобусів на вихідні з с. Наталівка до Звягеля та у зворотному напрямку, соціальні питання щодо підтримки осіб з інвалідністю, пільг на транспортні перевезення дітей з багатодітних сімей тощо.

Микола Боровець проінформував про виклики у формуванні міського бюджету на 2024 рік. Запевнив, що спільно з депутатами міської ради  і надалі буде сприяти розвитку Наталівського округу, покращенні надання послуг його жителям. Ознайомив присутніх з розробленням Стратегії розвитку Звягельської громади та запросив до участі у роботі стратегічних сесій для напрацювання пропозицій до Стратегії. Надав ряд доручень старості Анатолію Терещуку щодо вирішення піднятих питань мешканцями, в межах його повноважень.

На завершення зустрічі, міський голова подякував присутнім за довіру, за бажання покращувати життя старостинського округу.

Відділ інформації міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія