Зустріч представників міської влади з випускниками закладів загальної середньої освіти із числа дітей-сиріт

5 Червня 2020, 16:08

5 червня відбулася вже традиційна зустріч керівництва Новоград-Волинської міської ОТГ із випускниками закладів загальної середньої освіти, що мають статус дітей-сиріт. Цьогоріч четверо дітей вище зазначеної категорії закінчили освітні заклади міста.

Зустріч відбувалася з невимушеній атмосфері. Розпочали із знайомства, під час якого випускниці розповіли про себе, про свої вподобання та рішення щодо майбутньої професії. Серед вибору молоді – здобуття освіти військового психолога, фахівця з ІТ-технологій, фізичної культури та спорту, а також PR-комунікацій.

Заступник міського голови Оксана Гвозденко зазначила, що обрані напрямки на сьогодні є актуальними та цікавими, а навчатися та здобувати спеціальність за покликом серця – це найважливіше.  Оксана Василівна побажала випускникам стрімко і швидко йти до своєї мрії, і пам’ятати, що нові знання є завжди необхідними в житті.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба запевнив у всебічній підтримці абітурієнтів зі сторони міської влади як під час вступу, так і після здобуття ними спеціальності. Закликав не забувати свою малу батьківщину, повертатися після отримання обраної професії до Новограда-Волинського, щоб в майбутньому його розвивати та розбудовувати.

Завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Ірина Адамович зазначила, що в місті постійно піклуються про дітей пільгових категорій, допомагаючи вирішувати важливі життєві проблеми. А цьогорічні випускники – цілеспрямовані та сильні особистості, що впевнено йдуть до поставленої мети.

Присутні побажали випускникам успіхів в реалізації всіх задуманих планів і вручили сертифікати на отримання грошової виплати у розмірі 1500 грн кожний, а також подарунки. 

Довідково: З метою забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей, в тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в Новограді-Волинському діє Програма реалізації заходів  на виконання ,,Конвенції про права дитини“ на 2017-2021 роки. Серед пріоритетних напрямків діяльності в даному напрямку є соціальний захист дітей різних категорій, а також підтримка сімей з дітьми та дітей пільгових категорій.

Алла Виговська, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія