Зустріч представників молодіжної ради з волонтером Корпусу Миру

4 Листопада 2019, 17:38

У Міністерстві розвитку громад та територій України інформують, що 16 жовтня 2019 року 110 американських громадян склали присягу і офіційно стали волонтерами Корпусу миру США в Україні. Впродовж двох наступних років вони працюватимуть в об’єднаних громадах. Волонтери допомагатимуть органам місцевого самоврядування підвищити організаційну спроможність, розвинути проектний менеджмент та налагодити взаємодію з партнерами. Волонтери працюватимуть в громадах в рамках проектів «Розвиток громад», «Молодіжний розвиток» та «Викладання англійської як іноземної».

Реалізовувати проект «Молодіжний розвиток» в Новоград-Волинській міській ОТГ на базі ЗОШ №2 протягом двох років буде волонтер Корпусу миру США Патрік Джентрі. Патрік планує організовувати англомовні клуби спілкування, клуби лідерства, співпрацювати з молоддю міста, організовувати та брати участь у різних молодіжних заходах.

1 листопада 2019 року в конференц-залі Будинку рад відбулась зустріч представників молодіжної ради та директора міського молодіжного центру Володимира Ліберди з волонтером Корпусу Миру Патріком Джентрі та його куратором в нашому місті Тетяною Кравчук. У дружній невимушеній бесіді обговорено ряд питань щодо участі молоді у житті громади міста в Україні та Сполучених Штатах Америки.

Патріку було запропоновано взяти участь у заходах, які організовує управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради  спільно з молодіжним активом Новограда-Волинського. Молодь із зацікавленістю відгукнулася на пропозицію волонтера Корпусу Миру США щодо проведення англомовного клубу.

Загалом члени молодіжної ради виявили зацікавленість у співпраці з Корпусом Миру і вважають, що така міжнародна підтримка розвитку громад є важливою складовою для майбутнього нашої громади.

 

Чат-бот Гаряча лінія