Зустріч з питань співпраці з Програмою розвитку ООН у сфері енергоефективності
![Зустріч з питань співпраці з Програмою розвитку ООН у сфері енергоефективності](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317999167_5423837817722390_5635603910086694210_n.jpg)
Відбулася онлайн зустріч міського голови Миколи Боровця з координатором проекту Програми ООН у сфері енергоефективності Анною Жовтенко та Олексієм Корчмітом ГО “Українська асоціація Енергосервісних компаній”. У зустрічі також взяли участь заступник міського голови Ірина Гудзь, начальник відділу громадських ініціатив та енергоефективності Юрій Савич.
Проект ПРООН « Усунення бар`єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО» активно працює над підвищенням енергоефективності громадських будівель, сприяє залученню приватних інвестицій та допомагає у сталому відновленні критичної інфраструктури в Україні.
Метою проекту є зменшення викидів парникових газів шляхом створення сприятливого правового, нормативного і ринкового середовища та розвитку інституційного, адміністративного та технічного потенціалу, що сприятиме запровадженню енергоефективних заходів у громадських будівлях ( лікарні, школи та інші навчальні заклади, державні установи, дитсадки, бібліотеки та музеї).
В ході зустрічі було обговорено співпрацю з даним проектом нашої громади, та подальші спільні дії щодо підвищення стану енергоефективності.
Відділ підтримки громадських ініціатив та енергоефективності