Зустріч з випускниками 11 класів загальноосвітніх навчально-виховних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

26 Травня 2021, 18:49

26 травня у великій залі Будинку Рад відбулась зустріч керівництва області, міської територіальної громади та району з випускниками 11 класів загальноосвітніх, навчально-виховних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Щоб привітати випускників з цією важливою подією завітало багато почесних гостей. Спершу присутніх в онлайн режимі привітали голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко та голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко. Всім випускникам були передані цінні подарунки від Житомирської обласної державної адміністрації.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Микола Боровець. З метою матеріальної підтримки дітям було перераховано разову грошову виплату з коштів міського бюджету також було вручено цінні подарунки та солодощі.

Також до привітань долучились депутат Житомирської обласної ради, генеральний директор приватного підприємства «Меблева фабрика «Мірт» – Олександр Ющенко, депутат Житомирської обласної ради, директор державного підприємства «Городницьке лісове господарство» – Віктор Мельник, голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації В’ячеслав Авраменко, голова Новоград-Волинської районної ради Артур Загривий.

Захід пройшов в доброзичливій та невимушеній атмосфері, кожен учасник був нагороджений подарунками.

 

Служба у справах дітей міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія