Зустріч за круглим столом в міському центрі соціальних служб

8 Грудня 2017, 8:24

07 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права відбулася зустріч за круглим столом на тему : «Права та пільги дітей-інвалідів, молодих інвалідів та їх опікунів». В зустрічі взяли участь батьки дітей з особливими потребами, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антоніна Лапинська, директор центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів Ольга Буковська, практичний психолог міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Корнійчук, фахівець із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Літвинчук та адвокат, начальник відділу представництва Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віталій Радзивіл.

На початку зустрічі, на запрошення директора Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антоніни Лапинської, мав слово тренер ДЮСШ та клубу «СІЧ» Руслан Загривий, який зробив оголошення щодо набору дітей з особливими потребами на заняття Олімпійським карате, на що отримав позитивну відповідь від батьків.

Потому під час зустрічі розглядалися такі питання:

–       право дитини-інваліда на освіту;

–       здійснення матеріального, соціально-побутового та медичного забезпечення дітей-інвалідів;

–       право дитини-інваліда на отримання технічних засобів;

–       порядок призначення  і виплати державної допомоги по догляду за дитиною-інвалідом;

–       право дитини-інваліда на працю;

–       пільги на житло.

Варто зазначити, що дана тема викликала жваве обговорення, оскільки кожен з батьків мав питання до адвоката  Віталія Радзивіла, а він, в свою чергу -відповіді.  Дякуємо за  участь кожному з учасників!

 

Директор Новоград-Волинського міського

центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді                 Антоніна Лапинська

 

Чат-бот Гаряча лінія