Зустрічі з цікавими людьми: Руслан Горовий

13 Листопада 2023, 11:28

Горовий у Звягелі❗️

????Зустрічі з цікавими людьми: Руслан Горовий
????Руслан Горовий – український журналіст, волонтер, режисер-документаліст, поет і музикант, письменник, автор збірок повістей та оповідань, автор проєкту Служба розшуку дітей.
????Руслан Горовий вважає своїм головним життєвим завданням навернення «іновірців» в українство. Робить це як письменник, музикант відомий слухачам ще й за псевдонімом «Uki John», член волонтерської групи «Цигани» яка опікується як військовими так і людьми на деокупованих територіях, зокрема Київщині.
????У ході зустрічі головний режисер «Магнолії-ТВ» розповість про історію заснування легендарної «Служби розшуку дітей», яка нині, окрім інших напрямів діяльності, займається документування військових злочинів росіян.
????Серед інших видань, які, принагідно, можна буде придбати під час зустрічі, автор численних збірок повістей та оповідань презентує свою нову книгу «Жили собі люди». Це його перше документальне видання, в якому автор зафіксував те, що бачив на деокупованих територіях.
????Також, з-поміж багатьох надважливих тем, говоритимемо й про проєкт «Так працює пам’ять» – мистецьку, музичну, міжавторську ініціативу, яку Горовий розпочав 2019 року, присвячену пам’яті юного громадського активіста Дані Дідіка, який став жертвою теракту під час Маршу єдності в Харкові в лютому 2015 року і всіх, хто віддав життя за незалежність України. Руслан Горовий розповість про мистецькі надбання цього проєкту та боротьбу за присвоєння назві школи №11 Харкова, в якій вчився хлопець, його імені.
????А ще згадаємо події листопаду 2013го – те, з чого почалася Революція Гідності. Горовий був очевидчем першого розгону студентів на Майдані Незалежності в Києві.
????Така розмова, без перебільшень, буває раз у багато років. Не прогавте зустріч з мегацікавою особистістю, відмінним прикладом безмежної любові та ще більшої відповідальності за нашу рідну Батьківщину.
????????Вхід вільний.
Чат-бот Гаряча лінія