Звернення щодо вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

28 Серпня 2021, 19:13

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме в цей день у 2014 році у ході російсько-української війни, під час проведення Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.   

Ті трагічні події розгорталися на сході України на полях соняхів. Саме тому символом Дня пам’яті захисників України стала ця жовтогаряча квітка.  Доповніть 27 – 29 серпня одяг стилізованим знаком пам’яті «Сонях». Атрибут розміщують на одязі на лівій стороні грудей.

Закликаю жителів Новоград-Волинської міської територіальної громади 29 серпня о 10-й годині 00 хвилин долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання на знак вшанування пам’яті за захисниками України, які загинули за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну!

На національному рівні рекомендовано в цей час зупинити роботу в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях (крім тих, де встановлено безперервний режим роботи), рух громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних сигналів.

Прохання забезпечити 29 серпня приспущення (вивішування із скорботною стрічкою) Державного Прапора на адміністративних будівлях органів державної влади, державних та приватних підприємствах, установах, організаціях, військових частинах.

Долучіться 29 серпня об 11:00 год до мітингу-реквієму вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відбудеться біля Меморіалу загиблим учасникам АТО, на вул. Житомирська. Разом схилімо голови у скорботі за загиблими Героями.

Ми пам’ятаємо воїнів, які поклали своє життя за волю та незалежність України, але цей день – для гідного вшанування їхньої пам’яті. День, коли кожен українець має подякувати загиблим захисникам та виявити пошану, вдягнувши символічний сонях пам’яті та схиливши голову під час спільної молитви та хвилини мовчання. Це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам за мир у наших домівках та захист. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них.

 

Микола Боровець, міський голова

 

Чат-бот Гаряча лінія