Звіт начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Циби Я.В. про підсумки діяльності управління та підпорядкованих йому установ у 2018 році

6 Березня 2019, 23:06

На фінансування  галузі сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та підпорядкованих йому установ у 2018 році було виділено 6 млн. 108 тис. 586 грн., що в порівнянні з 2017 роком на   1 млн 783 тис. 586 грн. більше.        

На оплату відряджень для участі в  обласних змаганнях спорсменам дитячо-юнацької спортивної школи, дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки, міських громадських спортивних федерацій та клубів було спрямовано 222 тис. 787 грн. Виділено 300  тис. грн. на підтримку міського футбольного клубу ветеранів «Авангард» та футбольного клубу «Звягель», який посів ІІ місце в Чемпіонаті Житомирської області з футболу.

Згідно затверджено Положення про виплати стипендій міської ради перспективним та обдарованим спортсменам міста в 2018 р. стипендіальний фонд составив 52 тис. 200 грн., що дає змогу стимулювати   спортсменів до високих досягнень у спорті.

У 2017 році створено робочу групу по вивченню питання перспектив будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу на території міського стадіону «Авангард» та на сьогоднішній день виготовленно проектно-кошторисну документацію (стадія «П»)  для подальшої участі у конкурсі проектів які реалізовуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

Згідно рішенням міської ради в 2018р.  Затверджено граничні норми витрат на проведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів та  збільшено розмір фінансування на харчування спортсменів під час виїзних змагань та зборів з 60 гривень до 110 гривень.

Також рішенням 29 сесії від 27.12.2018р. затверджене фінансове стемулювання спортсменів та їх тренерів. В якому передбачаються одноразові виплати від 300гр. до 20тис.гр. в залежності від досягнень спортсменами результатів.

Протягом 2018 року у місті проводився Чемпіонат України з футболу серед команд Другої ліги. Це дало можливість за рахунок оренди футбольного поля залучити кошти у сумі 55тис. на розвиток міського стадіону «Авангард», зокрема за рахунок цих коштів придбано сучасне інформаційне табло на стадіон «Авангард» для проведення змагань на обласному та Всеукраїнському рівнях.

У 2018 році дитячо-юнацької спортивної школи На придбання спортивного інвентарю та обладнання з міського бюджету використано 60 тисяч гривень та 30 тис.гр. виділені депутатам на потреби виборчого округу.

В ДЮСШ займається 430 учнів-спортсменів,  з них 36 осіб з інвалідністю.

У 2018 році міським Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  у мікрорайонах міста було організовано спортивні та фізкультурно-оздоровчі заходи за участю мешканців  міста, в тому числі дітей дошкільного та шкільного віку. Проведені загальноміські спортивно-масови заходи. Також ведеться плідна співпраця з військовослужбовцями та учасниками антитерористичних операцій.  

Центром відкрито безкоштовну секцію з фітнесу для жителів міста Новограда-Волинського.

На виконання соціальних програм, проведення молодіжних, сімейних та фізкультурно-оздоровчих заходів було виділено 100 тис. грн.

На оздоровлення дітей, та відпочинок , які потребують соціальної уваги та підтримки  у 2018 році з міського бюджету було виділено 198тис.грн. та порядка 500тис.гр. з державного та обласного бюджету. Протягом 2018 року охоплено оздоровленням  та відпочинком понад 4тис. дитини, які потребують соціальної уваги та підтримки.

У 2018 році на первинному обліку служби у справах дітей перебуває 91 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  та 74 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

У 2018 році в місті відкрили перший Дитячий будинок сімейного типу, який було придбано за рахунок субвенції державного бюджету на суму 1млн. 709 тис. грн., при співфінансуванні міського бюджету в сумі 250 тис. грн.

У місті успішно втілюється державна політика щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З цією метою в поточному році виділено субвенцію з державного бюджету у розмірі 629 тис. 800 грн. на придбання двох квартир  для передачі у користування особам з числа дітей-сиріт.

Завдяки слагодженій роботі процівників управління та підпорядкованих установ в місті успішно виконується державні програми що до реалізації сімейної,молодіжної політики та розвитку фізичної культури та спорту,про що свідчять прийняті міською радою програми

-Програма реалізації заходів на виконання Конвенциї ООН про права дитини на 17-21роки.

– программа відпочинку та оздоровлення дітей

– комплексна програма Молодь и Родина

– програма сприяння духовності,моральності,сімейних цінностей та здоровому способу життя.

– програма розвитку фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської об єднаної територіальної громади.

Користуючись нагодою хочу подякувати міському голові,заступникам міського голови,депутатам міської ради ,начальникам управлінь та відділам за підтримку та плідну співпрацю.

Дякую за увагу!

 

Чат-бот Гаряча лінія