Звіт про діяльність Туристичного центру, затвердження фінансових планів закладів охорони здоров’я й утворення добровільного формування цивільного захисту – ці та інші важливі питання розглянув виконавчий комітет міської ради

11 Січня 2023, 16:12

11 січня під головуванням міського голови Миколи Боровця відбулося чергове 59 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання.

Згідно з порядком денним виконавчий комітет розглянув 16 питань.

Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до уваги звіт про діяльність Туристичного центру за 2021-2022 роки, який представила директор комунального закладу «Туристичний центр» Аліна Томаш.

В ході засідання виконавчий комітет затвердив на 2023 рік фінансові плани низки закладів охорони здоров’я. Зокрема, КНП «Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання», КНП «Новоград-Волинського міськрайонного стоматологічного медичного об’єднання» та КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги».

Відповідно до рішення виконавчого комітету утворено добровільне формування цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади та затверджено його положення і табель оснащення необхідними матеріально-технічними засобами. Дане формування у разі необхідності буде проводити допоміжні роботи із запобігання або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та залучати громадян до дій, пов’язаних із широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України на території Звягельської міської територіальної громади.

Було прийняте рішення щодо впорядкування нумерації будівель на вулиці Василя Стуса в селі Пилиповичі Звягельської міської територіальної громади, утвореній шляхом об’єднання вулиці Комарова та провулку Комарова.

Рішенням виконавчого комітету до бюджету міської територіальної громади на 2023 рік було внесено зміни, які стосувалися розподілу міжбюджетних трансфертів.

Під час засідання було затверджено акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню. Відповідно до затверджених актів управління житлово-комунального господарства та екології буде видано ордери на їх видалення.

Також виконавчий комітет прийняв рішення про безоплатну передачу деревини, яка залишилась після зрізання аварійних дерев на території Звягельської міської територіальної громади закладам освіти, територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), міській комунальній рятувальній станції на воді тощо.

Крім цього затвердили низку питань щодо майна комунальної власності, містобудівної діяльності, захисту житлових і майнових прав дитини, висновків органу опіки і піклування.

Огляд окремих рішень 58 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання в партнерських матеріалах за посиланням https://info.nvrada.gov.ua/zasidannya-vykonavchogo-komitetu-oglyad-deyakyh-uhvalenyh-rishen

Чат-бот Гаряча лінія