Звягель долучився до Конференції з відновлення України (URC2024) в м. Берлін

11 Червня 2024, 15:08

Звягельський міський голова Микола Боровець перебуває на Конференції з відновлення України (URC2024) в м. Берлін (Німеччина), яку спільно організовують Німеччина та Україна.

URC2024 є продовженням заходів високого рівня, присвячених відновленню та довгостроковій реконструкції України, які проводяться від початку повномасштабної війни росії проти України.
Ключовою метою URC2024 є консолідувати сталу міжнародну підтримку для відновлення, відбудови, реформування та модернізації України, зокрема у сприянні розвитку нової енергетики в Україні та забезпеченні зеленої трансформації в процесі відновлення.
Учасники URC 2024 – лідери урядів, представники міжнародних організацій, бізнесу та громадянського суспільства.
URC2024 фокусується на 4-х тематичних вимірах:
-Бізнес-вимір – залучення приватного сектору для стійкості та економічного зростання;
-Людський вимір – соціальне відновлення та людський капітал для сьогодні та майбутнього України;
-Місцевий та регіональний вимір – відновлення громад та регіонів;

-ЄС – Євроінтеграція та дотичні до цього реформи.

Президент України Володимир Зеленський висловив бачення майбутнього, яке втілює основні цінності нашої країни: єднання, прогрес відновлюваної енергії та європейське співробітництво, незважаючи на всі спроби агресора нам завадити.
Захід об’єднав німецькі та українські енергетичні підприємства з політиками і дав змогу напрацювати пропозиції відновлюваної енергетики для відбудови України, обговорити бачення та потреби для розширення взаємодії.
На полях Конференції Микола Боровець проводить зустрічі з міжнародними партнерами з метою започаткування співпраці та спільних проектів для Звягельської громади.

Віримо у ефективну співпрацю!

Чат-бот Гаряча лінія